Servis hatti:
+90 532 4478722

Düşen Agirlik AUTOSTRADA POLSKA da görücüye çıktı

15. Mai 2015

Düşen Agirlik AUTOSTRADA POLSKA da görücüye çıktıTERRATEST dinamik plaka yükleme testi için olan hafif düşen ağırlık modelleri TERRATEST 4000 USB ve TERRATEST 5000 BLU 14-16 Mayıs Autostrada Polska da tanıtıma cıkarıyor. AUTOSTRADA POLSKA tam anlamıyla bır ihtisas fuarı ve her yıl yaklaşık 11.000 metrekare üzerinde kurulu 500 katılımcı şirket ile 15.000 üzerinde ticari ziyaretçi tarafından ziyaret ediliyor. Bununla o Polonya da gerçekleştirilen en büyük ve geniş kapsamlı yol inşaatı fuarıdır. Ayrıca polonya nın merkezi Kielce bu yıl 21.si gerçekleşiyor ve TERRATEST için Orta ve Doğu Avrupa ticareti hayati önem taşımaktadır. TERRATEST Polonya, Baltık Devletleri, Ukrayna ve Rusya’ya ek olarak yoğun temaslarda bulunuyor.

Slavomir Furmanczuk , Polonya Pazarı Satış yöneticisi „Biz Düşen Agirlik Test Cihazımızı Yol Yapım Fuarı Polonya da üst üste yedinci kez tanıtıyoruz” dedi.

Polonya ve Baltık ülkelerindeki sayısız müşterilerimiz TERRATEST standımızı ziyaret ediyorlar ve dinamik plaka yükleme testtleri için olan düşen ağırlık cihazları ile ilgili yenilikler hakkında bilgi sahibi oluyorlar”. Kısa bir süre önce TERRATEST 5000 BLU cihazının yazılımı yeniden hızmete alındı. LED kontrol artık daha basit ve sürekli Test Modu (PTM) kullanışlı imkanlar sunuyor.

Genel olarak Polonya dan ürünümüze yoğun bir talep bulunmakta. Bunun nedeni bizim Polonyalı komşularının yükselen kalite bilinci aynı şekilde altyapı projelerinin kalitesi ve miktarının artışı“, Frank G. Schulz, Berlin TERRATEST GmbH şirketinin CEO’su.

Plakanın kullanım kollaylığıyla birlikte ölçüm sonuçlarının hassaslığı dinamik plaka yükleme testi lehine rakipsiz argüman sunmakta. Dünyanın tek Bluetooth teknolojisine sahip Düşen Agirlik Test Cihazi TERRATEST 5000 BLU büyük talep görmektedir.

Kullanıcılar Bluetooth teknolojisine ve App yazılımına sahip Dinamik Plaka yükleyicisinin sumuş olduğu imkanlar karşısınla sürekli etkilenmekteler. Daha önceki kablolu versiyon yenilikçi Bluetooth teknolojisi ile güncellendi ve ölçüleri kablobaglantısına gerek kalmadan gerçekleştirme gibi bir büyük bir avantaj sunamaktadır” Schulz devam etti. TERRATEST GmbH Bluetooth, akıllı telefon, tablet, ses Navigasyon ve Android uygulaması gibi özelliklerne donatmış oldugu dinamik plaka yükleme testi içi olan Düşen Agirlik Test Cihazımızı nı dünyaya dünya çapında üretiyor.