Servis hatti:
+90 532 4478722

Dinamik plaka yükleme cihazı-Ürün tanıtım videosu

11. Juni 2015

Dinamik plaka yükleme cihazı-Ürün tanıtım videosuTERRATEST Berlin Düşen Ağırlık Test Cihazı -Dinamik Plaka Yükleme deneyi TERRATEST 4000 USB ile ilgili yeni tanitim videosuna başladı. Işıldayan mavi gökyüzünü çekimler icin optimal ışık sunuyor. Beatrix Schwarz, Berlin Reklam ajansı FikirFabrikasi şefi, „Biz bugün iyi bir çekim için optimal şartlara sahibiz. Gerek Berlin in merkezide iyi bir mevki gerek se Hava durumu mükemmel“ diye konustu.

Çekimler Berlin de Bundesallee Ecke Nachodstrasse deki şantiye alanında gerçekleştirildi. Burada yıl sonuna kadar Vattenfall tarafından bölge ısıtma boru hattı inşa edilecek. Bu şantiyede en ilginç şey: hiç çalıstırılmamış ve şimdi ortaya çıkartılan 60 lı yıllardan eski bir iki şeritli tünel oluşu. Bu tünel artık bölgesel ısıtma boru hattı için aktarma Vattenfall tarafından genişletilmiş ve böylece yeni bir kullanıma sahip oldu. “TERRATEST çekimlerinde oldukça hoş vakitler geçirdik”, Falko Weiss, kendisi işleteçalışanı olarak Düşen Ağırlık Test Cihazı nı potansiyel müşterilere tanıtıyor, “her bir fonktiyon defalarca çekildi, film ekibi gerçekten çok profesyoneldi ve her bir detaya özen gösterdiler.

Bu yeni video Düşen Agirlik Test Cihazi-TERRATEST 4000 USB kablolu olarak tanitiyor, simdiye kadar TERRATEST Internet Sayfasin da dinamik plaka yükleme deneyi icin Bluetooth teknolojili Düsen Agirlik Test Cihazi TERRATEST 5000 BLU tanitilmisti. „Biz potansiyel müşterilerimize Düşen Ağırlık Test Cihazı nın kablolu versiyonunu tanıtmak istiyordu”, Frank Georg Schulz, CEO Terratest GmbH Berlin, “mükemmel donanımı ve rakipsiz fiyat performans oranı ile hafif düşen plaka müsteilerimız için oldukça kazançlı” şeklinde konuştu. Berlinli müşterilerimizin cihazları dünyanın tüm kıtalarında kullanımdalar. Bundan dolayı yeni tanıtım videosu faklı dil secenekleri ile üretildi.